Biz

Ahmet Alataş

Sanat Danışmanı

Dünya serüvenine Şanlıurfa’da 1993 yılında başlayan sanatçı Görsel İletişim Tasarımı mezunu. Geleneksel İllüstrasyon ve Grafik Tasarım atölyelerinde çok sevdiği çocuklar için üretmeyi yeğledi. Şu günlerde yazıp-çizmeye devam ediyor. Çocukları, kedileri, bisiklet sürmeyi, çocuk kitaplarını ve hobisi olan deri işlerini çok seviyor.

Eyüp Aktuğ

İnceleme Yazıları Editörü

Eyüp Aktuğ 1991 yılında Tokat’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas’ta tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Şiirleri ve yazıları Aşkar, Yediiklim, Serazat, Enfa ve Karanfil Fanzin gibi dergilerde yayınlandı. Evli ve bir çocuk babası.

Mete Almalı

Öykü Editörü

08.08.93 / Sivas, hikâyenin başladığı ve dahi biteceği yer. Türkçe öğretmeni. Duvara çentik atmak yerine yazıyor.

Osman Hasdemir

Şiir Editörü

1991 Sivas doğumlu. Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Sivas ve Van’da görev yaptı. Diş hekimliğine Malatya’da devam etmektedir.  Eserleri Türk Dili, Temmuz, Butimar, Tahrir gibi matbu dergilerde yayımlanmıştır.

Şeyda Tarhan

Son Okuma

sivas,1992, şubat. çeyrek asrın tamamı sivas’ta geçti. psikolojik danışman olarak van’ın sınır köyünde görev yapıyor. nerenin yerlisi bilinmiyor ama içinde hep bir sivas türküsü çalıyor.

Ubeydullah Öz

Tasarım/Mizanpaj

2009’den beridir blog yazar: Çocuk yaşlarında dinlediği Kararsız Karga radyo tiyatrosunun etkisinden hâlâ kurtulamamıştır. Hayal dünyasında bir karga olarak doğan ve kararsızlığından ötürü insanlığa mahkum edilen saçma sapan birisidir. “E dergi ne alaka?” diyen buraya tıklayabilir.

Zeki Altın

Şiir Editörü

1992 yılında Van’da doğdu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Türkçe öğretmeni olarak bir devlet kurumunda görev yapmakta. Şiirleri Türk Dili, KE, Edebiyat Ortamı, Mahalle Mektebi, Temmuz, Yedi İklim, Hayal Bilgisi, Temmuz, Mavi Yeşil gibi matbu dergilerde ve İzdiham, Petrolues Şiir gibi sitelerde yayınlandı.